-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->

Reference

Spread the love

Ludmila Roučová

Krásné provedení všech pohádek, jak po stránce výtvarné, tak hrané, pro děti zajímavé. Neměnila bych nic na provedení. U dětí ŠD posiluje výtvarné myšlení a vnučka ráda od té doby maluje. Knížku bych koupila.

Lenka Mezuláníková

Líbil se mi příběh O Šípkové Růžence, vyprávění vypravěčky, krásná ruční práce, výborný nápad, nic bych neměnila, vše funguje. U dětí divadélko posiluje fantasii, grafomotoriku. Knihu bych si koupila.

 

Sylva Ježová

Musím přiznat, že „zub času“ na mně zapracoval, ale mám pocit, že jsme měli možnost vidět pohádku O třech prasátkách. Líbil se mi zvoneček na úvod každého příběhu, akčnost Evy, nasazení, cílení projevu na malé diváky. Po výtvarné stránce moc pěkné, kreativní, zatavení do fólie praktické, ale určitě dost pracné. Na ŠD bych nic neměnila, bylo to vždy pěkné zpestření programu. ŠD u dětí posiluje představivost, fantasii, slovní zásobu, soustředění…Koupila bych si knihu, proč ne? Musela bych ji nejdříve vidět, prohlédnout, zhodnotit.

Lenka Valtrová

Líbilo se mi Jak pejsek s kočičkou pekli dort. Moc hezky a výstižně odvyprávěné, co vytváří pozornost dítěte. Po výtvarné stránce nádherně namalované a vytvořené. Nic bych neměnila. Nevím, které vlastnosti by se posílily, každá pohádka má svůj příběh. Koupila bych tuto knížku, děti mají rády knížky a mohli by jsme si to zkusit i doma.

Katka Lexová

Nevzpomínám si na konkrétní děj, ale vím, že dcera měla vždy hezký zážitek a cestou domů z MC jsme si o pohádce vyprávěly. Líbil se mi kontakt divadélka s dětmi, mohly si loutky osahat, vyzkoušet. Po výtvarné stránce je ŠD pěkné, nápadité, propracované. Bylo zpracováno velice dobře, provedení odpovídalo věku dítěte. U dětí posiluje fantasii, smysl pro spravedlnost, rozpoznání dobra a zla. Knížku bych koupila, mám ráda všechny knihy s návodem, jak naložit s časem stráveným s dětmi.

 

https://dareckynaprani.cz/