-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->

Předvánoční čas u nás keramiků

Kříž
Spread the love

V keramice, pokud chce někdo vytvořit někomu dárek, si musí  trochu pospíšit – tvořivý proces je zdlouhavý a kdo to nerespektuje, nestihne vytvořit to, co zamýšlel. A propásnout výrobu  vánočních dárků by bylo obzvlášť nepříjemné. Naštěstí se to nikomu z nás nestalo, jak dokládají fota nejzdařilejších hotových výrobků. Máme předstih čtrnáct dnů…což  v keramice přesto znamená za pět minut dvanáct. Ale co, stačili jsme si vymyslet  námět, ten vymodelovat, přežahnout, naglazovat, vypálit a já ještě nafotit a vyvěsit zde na webových stránkách.

Uf, utíráme si kapky potu z čela, co by jsme pro své blízké neudělali – dostanou námi vlastnoručně vytvořeného Ježíška! Žádného kupovaného, hotového, ale vymodelovaného, (pomalu vymodleného), vytvořeného s láskou a s napětím, jak to dopadne – jak vyjde glazura, jestli se neobjeví praskliny, jestli se podaří dosáhnout zamýšleného záměru…

Dost slov, mějte oči jen pro obrázky „od Ježíška“, kochejte se a pokud se Vám líbí, můžete dát i like, nebo nám dát vědět – co vy na to – v komentářích.

Vaše Eva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *